שיטות לניקוי ספות

קבלו כמה טיפים, דרכים ושיטות לניקוי ספות באופן מקצועי מבלי להזמין בעל מקצוע אל ביתכם ואפילו לחסוך כמה מאות שקלים, בהצלחה!

כיצד נסיר שערות של חיות מחמד?

הטריק הבא מיועד לאוהבי החיות אשר מגדלים כלבים וחתולים בביתהם, באמצעות כפפה חד פעמית פשוטה (לטקס) נעבור על הספה שלנו עם היד, החשמל הסטטי שנוצר בין המעבר על הספה והכפפה צריכים לגרום לכל הפרווה והשערות להצמד אל הכפפה, חזרו על הפעולה כמה פעמים ובצעו שאיבה. לא עבד? טבלו את הכפפה במים ועברו, המים שעל הכפפה יצמידו אליהם לכלוך, שערות ופרווה שנמצאת על הספה ובכך תנקו את הספה בקלות.

כתמים קשים שלא רוצים לרדת!

ישנם המון מקרים ששופכים קפה או שוקולד על הספה ונותר כתם, כמובן שגם במקרה הזה אנחנו מדברים על ספות בד, מה נעשה? שימוש במים חמים יגרום לחומר שהתייבש להשתחרר מן הספה, שפכו נקודתית על הכתם מים רותחים, קרצפו עם סקוץ – נקי, של המטבח על האזור ועברו עם סמרטוט, לא עבד? השתמשו במסיר כתמים וחזרו עם הפעולה עוד פעם, עם מים חמים, סקוט וסמרטוט נקי לניגוב המקום.

שמירה על הקיים.

נכון, לא תמיד הספה שלנו מלוכלכת ובעלת כתמים, על מנת לשמור על הספה רצוי לבצע ניקוי ספות אחד לחודש, באמצעות שאיבת אבק מהספה וניגוב באמצעות סמרטוט, יש ילדים בבית? לאחר הניקוי השתמשו בחומר לדחיית כתמים, זה מעין ספריי שנותן שכבת מגן לספה וכאשר ישפך משהו על הספה, להסיר אותו יהיה קל יותר.

לסיכום,

לא תמיד צריך בעל מקצוע ולהשקיע כסף, לפעמים קצת זמן וידע מקצועי יכולים לפתור כל בעיה, נסו את הטיפים שלנו, מקווים שעזרנו.
 
ניקוי ספות | ניקוי ספות בד | ניקוי ספות עור | צור קשר כל הזכויות שמורות לאלמוג בניקיון - 050-861-5113 פייסבוק